Strony internetowe z elastycznym i łatwym w obsłudze systemem CMS

Profesjonalne strony internetowe, to z pewnością funkcjonalny systemem CMS umożliwiający sprawne zarządzanie, poprawny kod HTML i CSS zoptymalizowany do aktualnych wymogów wyszukiwarek, szablon strony dostosowany do poprawnego wyświetlania na ekranach komputerów czy notebooków oraz urządzeniach mobilnych, spójna identyfikacja wizualna marki, a także atrakcyjny wizualnie układ strony. Oczywiście to niezbędne minimum, które spełniają wszystkie nasze projekty, pozostałe aspekty zależą w dużej mierze od charakteru strony.

To wszystko i wiele więcej oferujemy więc w standardzie. Nasz elastyczny system zarządzania treścią CMS jest czytelny i intuicyjny, dodatkowo działa szybko zarówno od strony administracyjnej jak i użytkowej, co przekłada się na wysoką ocenę strony przez wyszukiwarki. Stworzony został do wygodnego publikowania w przeróżnych schematach i formach, które dostosowywane są na etapie wdrożenia strony. Dzięki czemu użytkownik dostaje proste i szybkie narzędzie do publikacji, które działa dokładnie tak jak tego oczekuje. Nie ma tutaj niepotrzebnych gadżetów, interfejs jest przejrzysty i estetyczny, dzięki czemu szkolenie z obsługi to maksymalnie 30 minut nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z publikacją treści w systemach CMS.

Jak działamy

W projektowaniu stron internetowych skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa jest wizytówką Państwa działalności, dlatego skupiamy się na stworzeniu unikalnego i czytelnego projektu, który odzwierciedla markę i wartości oraz jest intuicyjny dla odwiedzającego. Współpracujemy na każdym etapie procesu projektowania i wdrożenia, aby mieć pewność, że otrzymają Państwo stronę, która spełni oczekiwania.

W cenie każdej strony przeprowadzamy optymalizacje SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych tak by strona przynosiła realne korzyści pomagając w pozyskaniu klientów. Wszystkie wykonywanie strony internetowe są tworzone w responsywnej technologii, co oznacza, że będą odpowiednio wyświetlane zarówno na komputerach czy notebookach ale także urządzeniach mobilnych jak tablety czy smartfony, które stanowią obecnie przeważającą część urządzeń służących do przeglądania internetu. Projektujemy strony intuicyjne i łatwe w nawigacji, dzięki czemu odwiedzający będą mogli znaleźć potrzebne informacje bez problemu.

Na co zwracamy uwagę

Szybkość wczytywania strony internetowej jest dziś kluczowym czynnikiem dla dobrego doświadczenia użytkownika. Obecnie ludzie oczekują natychmiastowych odpowiedzi w postaci szybkiego ładowania się stron. Ważne jest więc, aby strona była zoptymalizowana pod kątem szybkości działania. To nie tylko wpływa na zadowolenie użytkowników, ale także na pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania. Wysoka szybkość ładowania się strony jest czynnikiem, który wyszukiwarki uwzględniają podczas indeksowania i oceny strony dlatego nasze rozwiązania spełniają aktualne wymagania co do szybkości działania stron internetowych.

Łatwość obsługi strony przez użytkowników bez doświadczenia technicznego oraz możliwość elastycznego dopasowania funkcji pod indywidualne potrzeby bez zbędnych rozpraszających publikacje czy edycje strony elementów to cechy naszego systemu CMS, który umożliwi sprawne zarządzanie treścią na stronie. Nasz system zarządzania treścią jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu można samodzielnie aktualizować dowolny fragment strony zgodnie z założeniami, bez konieczności angażowania specjalistów. Pozwala on dodawać nowe elementy, edytować istniejące czy rozbudowywać stronę o dodatkowe funkcjonalności.

Jakie technologiczne stosujemy

Wykonując projekty stron internetowych korzystamy ze sprawdzonych i najnowszych technologii zapewniając wygodną obsługę strony na urządzeniach mobilnych. Realizację projektu strony www zaczynamy od analizy potrzeb klienta i przygotowania dokumentacji wykonawczej, która stanowić będzie podstawę realizacji zlecenia. Nasza oferta może obejmować projekt graficzny, kodowanie i umieszczenie na serwerze Klienta lub być bardziej kompleksowa i zawierać dodatkowo utrzymanie domeny, hostingu czy administrację strony i publikację informacji. Obsługujemy kompleksowo realizacje zaczynając od projektu strony internetowej, poprzez kodowanie, hosting (serwer), a nawet publikowanie informacji jeśli jest taka potrzeba.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem nowej strony internetowej lub modernizacją istniejącej, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie omówimy Wasze potrzeby i przedstawimy indywidualną ofertę dopasowaną do przedstawionych oczekiwań.