Sklepy internetowe z mnóstwem opcji i integracji

Oferujemy profesjonalne usługi tworzenia sklepów internetowych e-commerce z dużą ilością integracji, rozbudowanych funkcji dostosowanych do lokalnego rynku, profesjonalnym wsparciem technicznym oraz niskim kosztem utrzymania.

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania sklepu internetowego

Projektujemy i tworzymy sklepy internetowe e-commerce z wykorzystaniem najnowszych technologii, które umożliwiają łatwe zarządzanie produktami, zamówieniami oraz płatnościami. Nasze rozwiązanie dostosowane jest do aktualnych przepisów prawa oraz regularnie aktualizowane o nowe funkcjonalności i integracje zgonie z trendami na rynku. Nawet jeśli nowa funkcjonalność pojawiła się już po tym jak stworzyliśmy sklep, nie ważne w jakim czasie od zakończenia realizacji, mają Państwo prawo do bezpłatnego korzystania z niej.

Jak pracujemy – etapy realizacji

Rozpoczynamy pracę od przeprowadzenia analizy potrzeb klienta aby zrozumieć wymagania i cele biznesowe. Przed przystąpieniem do wdrożenia i przygotowania projektu, opracowujemy schemat działania aplikacji i integracji i konsultujemy z klientem w tym nanosimy wskazane zmiany. Po sprecyzowaniu funkcjonalność i na podstawie opracowanego schematu oraz z uwzględnieniem sugestie klienta przygotowujemy projekt graficzny sklepu. W kolejnym etapie dział wdrożeniowy dostosowuje sklep do ustalonych wymagań, dostosowując funkcjonalności i integracje. Monitorujemy postęp projektu, dbając o terminowość i profesjonalne wykonanie. Po wdrożeniu sklepu internetowego, nasza pomoc techniczna nie kończy się. Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania klientów, pomóc w rozwiązywaniu problemów technicznych i udzielać wsparcia podczas obsługi panelu sklepu.

Co oferujemy w podstawowej cenie wykonania sklepu

Rozbudowane funkcje, takie jak personalizacja, filtrowanie produktów, automatyzacja zamówień oraz marketingowe narzędzia do promocji sklepu internetowego, systemy ocen i opinii, integrację z mediami społecznościowymi, promocje czy kody rabatowe. Duża ilość integracji w tym z platformami aukcyjnymi, oprogramowaniem sprzedażowym, narzędziami do płatności online, systemami logistycznymi i innymi aplikacjami, pozwalająca sprawnie zarządzać zamówieniami, płatnościami, wysyłką i innymi aspektami prowadzonego biznesu.

Pomoc techniczna na każdym etapie realizacji

Nasza oferta obejmuje pełne wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu, od początkowej koncepcji przez wdrożenie i dalsze rozwijanie sklepu internetowego. Nasz zespół programistów i specjalistów od e-commerce jest gotowy do pomocy w rozwiązywaniu problemów technicznych, udzielaniu porad co do obsługi sklepu tak by zapewnić Państwu stabilny rozwój i spokój oraz pozwolić skopić się na prowadzeniu biznesu. Bez względu rodzaj problemu, czy dotyczący zarządzania treściami, konfigurowania systemów płatności, optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych lub też innych kwestii, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Nasza obsługa posprzedażna to nie tylko wsparcie techniczne, ale również regularne aktualizacje, utrzymanie bezpieczeństwa i monitorowanie sklepu. Będziemy dbać o jego wydajność, aby odwiedzający mieli pozytywne doświadczenia zakupowe. W razie potrzeby będziemy również wprowadzać ulepszenia i rozbudowywać funkcjonalności, tak aby sklep był zawsze zgodny z najnowszymi trendami e-commerce.

Sklep to nie tylko uruchomienie platformy sprzedażowej

Forma współpracy, którą oferujemy zakłada niski koszt utrzymania sklepu choć pozornie może wydawać się to przysłowiowym strzałem w kolano to jednak tak nie jest. Jeśli relatywnie niski koszt utrzymania sklepu przyczyni się do rozwoju firm naszych klientów, mają oni więcej funduszy na inwestowanie w rozbudowę platformy, a dodatkowo są zadowoleni z naszej usługi i polecają ją znajomym. Oczywiście nie twierdzimy, że to jedyna słuszna droga, my stawiamy na partnerstwo i lojalność. Nasze rozwiązania są więc zoptymalizowane pod kątem minimalizacji kosztów utrzymania. Projektujemy sklepy internetowe z myślą o łatwości zarządzania, aktualizacji treści, zgodności z aktualnymi przepisami prawa i bezpieczeństwie. Chcemy aby klienci mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my dbamy o efektywność i ekonomiczność sklepu.

Jeśli szukasz profesjonalnej agencji e-commerce, która oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie tworzenia sklepów internetowych, zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.