Dedykowane aplikacje bazodanowe - CRM, DMS, PM, EOD, Workflow

Tylko użyteczne funkcjonalności

Projektujemy i wdrażamy aplikacje bazodanowe dla różnych branż i sektorów gospodarki. Tworzymy aplikacje pod indywidualne potrzeby łącząc funkcjonalności CRM, DMS, PM, EOD oraz Workflow w jeden sprawny system, który pomaga w zarządzaniu i automatyzuje procesy biznesowe. Nasze rozwiązania skutecznie wspierają i usprawniają pracę na każdym szczeblu hierarchii pracowniczej gdyż są dostosowane do unikalnych potrzeb naszych klientów i specyfiki ich działalności. Aplikacje bazodanowe tworzymy z myślą o efektywności, łatwości obsługi oraz skalowalności, aby zapewnić jak największe korzyści naszym klientom w postaci oszczędności czasu i zasobów.

Jeśli masz dość rozproszonych systemów, czy też aplikacja którą posiadasz nie jest w stanie zrealizować nie przewidzianych przez jej producenta schematów, daj nam znać, zadzwoń lub napisz i skonsultuj z naszym specjalistą problem jaki napotkałeś, przedstawimy w skrócie możliwości naszej aplikacji i przybliżymy jak z jej pomocą można rozwiązać problematyczną sytuację

Jak przygotowujemy aplikację pod indywidualne wymagania

Nasz zespół doświadczonych wdrożeniowców i analityków w ścisłej współpracy z klientem, przygotowuje schemat działania programu, ustala potrzebne funkcjonalności, analizuje przepływ pracy, wyszukuje sektorów które można zautomatyzować. Po zebraniu niezbędnych informacji, przygotowujemy ofertę cenową, omawiamy dla pewności wszelkie nieścisłości które powstały w międzyczasie i proponujemy rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Państwa wymaganiom. Oczywiście po wykonaniu aplikacji następuje faza testów, zgłaszanie uwag, naniesienie poprawek i po ponownej weryfikacji program może działać produkcyjnie. Z racji tego, że jest to aplikacja dedykowana posiada tylko istotne dla klientów elementy i jest skalowalna w każdym kierunku jeśli chodzi o rozbudowę modułów czy tez dodanie nowych dlatego rośnie razem z rozwojem firm klientów. Współpracujemy z klientami z różnych branż, a oferowane rozwiązania są dostosowane do specyfiki każdej z nich gdyż naszego systemu

Cechy naszego dedykowanego rozwiązania

Nasze podejście do projektowania i wdrażania aplikacji bazodanowych opiera się na bliskiej współpracy z klientem i kluczowym zagadnieniem jest poznanie specyfiki działalności, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby i cele biznesowe. Razem opracujemy strategię wdrożenia, która będzie uwzględniać specyfikę biznesu, a nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam dostarczyć rozwiązanie, które przyniesie realną wartość dla Twojej firmy.

Dlatego nasz system jest dosyć unikalnym na rynku narzędziem. Został on zaprojektowany tak aby nie narzuć schematów na etapie programistycznym, co pozwala nam tworzyć dowolne schematy działania i obiegu danych w relatywnie krótkim czasie i taniej o minimum 50% niż inne dedykowane systemy na rynku. Czy faktycznie możliwy jest taki kompromis w systemach szytych na miarę potrzeb? Wiemy już, że jak najbardziej tak, przez kilka lat naszej działalności wdrażaliśmy gotowe rozwiązania CRM kilku znanych producentów i dość często, wraz z rosnącymi potrzebami klientów trafialiśmy na tzw. ścianę. Oczywiście omijaliśmy ją na różne sposoby aż postanowiliśmy spróbować inaczej podejść do tematu.

Nasz system to prawie gotowy produkt, który po wyjęciu z przysłowiowego pudełka jest niemalże czysty, może poza podziałem na użytkowników, role i grupy, które co prawda są obecne ale również wymagają doprecyzowania. Poza tymi kilkoma pozycjami system nie posiada żadnych narzuconych kryteriów, dlatego nie musi przestrzegać określonych schematów działania, wszystko definiowane jest przez zespół wdrożeniowy po ustaleniu potrzeb z klientem. Co wpływa też na jego niższą cenę, gdyż klient dostaje tylko to za co płaci z nieograniczonymi możliwościami rozwoju w przyszłości. Dodatkowo nie trzeba dostosowywać pracy pod system, a wręcz jest to niemożliwe, to system jest dostosowywany do istniejących w firmie schematów. Nie znaczy to, że po wdrożeniu systemu nic się nie zmieni, gdyż system ma za zadanie automatyzować wszelkie możliwe procesy, więc po wdrożeniu może okazać się, że pewnych czynności po prostu wykonywać już nie ma potrzeby. Wykazane na etapie analizy słabsze elementy działania firmy są również niwelowane poprzez dostarczane rozwiązanie.

Powinniśmy napisać, że oferujemy:

  • CRM (Customer Relationship Management): aplikacja CRM pomoże w zarządzaniu relacjami z klientami, zautomatyzuje procesy sprzedażowe, monitorowanie interakcji z klientami oraz analizę danych, co przyczyni się do lepszej obsługi klientów i wzrostu sprzedaży.
  • DMS (Document Management System): aplikacja DMS umożliwi efektywne zarządzanie dokumentami i informacjami w firmie. Pozwoli na pełną kontrolę nad przechowywaniem, udostępnianiem i wyszukiwaniem dokumentów, co przyczyni się do zwiększenia produktywności i redukcji kosztów związanych z gromadzeniem papierowych dokumentów.
  • PM (Project Management): aplikacja PM pomoże Państwu w skutecznym planowaniu, monitorowaniu i zarządzaniu projektami. Będziecie mieli pełny wgląd w postęp prac, przypisywanie zadań, harmonogramowanie, kontrolowanie budżetu i zarządzanie zasobami. Dzięki temu będziesz w stanie dostarczyć projekty na czas i zgodnie z założonymi celami.
  • EOD (Enterprise Operations Dashboard): aplikacja EOD pozwoli Państwu na centralne monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników działalności firmy. Dzięki przejrzystemu zestawieniu danych z różnych obszarów firmy, umożliwi pełną kontrolę nad prowadzoną działalnością i usprawni podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.
  • Workflow: aplikacja Workflow zautomatyzuje i usprawnieni procesy biznesowe w firmie. Umożliwi projektowanie, uruchamianie i monitorowanie różnego rodzaju zadań i etapów pracy, co przyczyni się do skrócenia czasu wykonywania zadań, zwiększy efektywność i ograniczy ryzyko błędów.
  • i wiele więcej…

ale jak już Państwo wiecie po przeczytaniu poprzedniej części artykułu w naszym systemie tak to nie działa. Oczywiście nasz system jak najbardziej realizuje wszystkie podane zagadnienia i nawet dużo więcej ale nie na klasycznych zasadach ogólnego systemu dla wszystkich.

Oferujemy więc spójną w działaniu aplikację bazodanową, która zrobi to co ustalimy z Państwem. Nasze dedykowane rozwiązania to maksymalnie 50% wartości innych rozwiązań na rynku, a czasami nawet dużo mniej.

Wymagania systemu i zasady licencjonowania

Nasz system może być uruchamiany na własnym serwerze lub w przygotowanej specjalnie dla klientów chmurze. Wymaga baz danych MySQL, a napisany jest w PHP. System jest rozwijany od wielu lat i co roku dostarczamy minim 2 duże aktualizacje z nowy funkcjonalnościami, do których wszyscy klienci którzy zakupili produkt mają prawo. Instalowanie aktualizacji odbywa się na życzenie klienta jednak nie rzadziej niż 1 raz w roku i jest całkowity koszt utrzymania systemu w przypadku utrzymywania systemu we własnym zakresie przez klienta. Koszt wykonania aktualizacji to 300-900zł netto w zależności od ilości aktualizacji do wgrania. Na koszt zakupu czy utrzymania systemu we własnym zakresie nie ma wpływu ilość użytkowników systemu. Wszystkie poprawki błędów systemu usuwane są bezpłatnie. Nie uwzględnione w ofercie dodatkowe funkcjonalności wyceniane są indywidualnie.

Jeśli potrzebujesz efektywnych narzędzi do zarządzania relacjami z klientami (CRM), dokumentów (DMS), projektów (PM), przetwarzania dokumentów (EOD) lub automatyzacji procesów biznesowych (Workflow), jesteśmy gotowi pomóc w realizacji tych celów. Jeśli chcesz wdrożyć skuteczne i efektywne narzędzia do zarządzania swoją firmą, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą w opracowaniu rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.